Hidden Object - Wildlife Free

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Hidden Object World
Eğlenceli bir gizli nesne bulma oyunu oynamaya var mısınız?

Eğlenceli bir gizli nesne bulma oyunu oynamaya var mısınız?

Hidden Object - Wildlife Free gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız hatta eğlencesine tutkun olacağınız mükemmel bir gizli nesne bulma oyununa sahip olabilirsiniz. Oyun gizli nesne bulma oyunu seven kullanıcılarımız için özel olarak farklı bir deneyim olması amacı ile geliştirilmiş bir oyundur.

Oyunda sevimli orman hayvanlarının evlerine konuk olacak ve burada oyunun sizden istediği gizli nesneleri bulmaya çalışacaksınız. Bu gizli nesneler size ekranınızın alt kısmında verilecek. Ekranınızın her bir köşesini inceleyecek ve en küçük ayrıntıyı bile dikkate alarak, oyunun birbirinden eğlenceli seviyelerinde bulunan tüm gizli nesneleri bulmaya çalışacaksınız.

Geliştirildiği günden bu yana dünyanın dört bir yanında bulunan tüm gizli nesne oyunu tutkunları tarafından çılgınlar gibi oynanan bu heyecanlı oyunu siz de Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Hidden Object - Wildlife Free indir